ArturZajac
- 2025–2026
- 24 mecze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 81pktw karierze
- 3,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 530 min | 22:04 |
| Punkty | 81 | 3,4 |
| Zbiórki | 94 | 3,9 |
| — w ataku | 18 | 0,8 |
| — w obronie | 76 | 3,2 |
| Asysty | 29 | 1,2 |
| Przechwyty | 20 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 36 | 1,5 |
| Przewinienia | 23 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 132 | 5,5 |
- 40,0%FG30 z 75 z gry
- 18,8%3P6 z 32 za trzy
- 53,6%FT15 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 75 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 24 | 43 | 55,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 32 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 15 | 28 | 53,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 4 | 27:14 | 22 | 5,5 | 5,8 | 2,5 | 1,0 | 0,3 | 47,6% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 31:03 | 42 | 4,7 | 5,9 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 35,0% | 28,6% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 11:43 | 15 | 1,5 | 1,5 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 37,5% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 24:04 | 2 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






