AyberkOral
28PUMY BETONU1. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 19 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 71pktw 8 meczach
- 8,9pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 217 min | 27:04 |
| Punkty | 71 | 8,9 |
| Zbiórki | 18 | 2,3 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 12 | 1,5 |
| Asysty | 14 | 1,8 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 52 | 6,5 |
- 40,4%FG23 z 57 z gry
- 27,8%3P5 z 18 za trzy
- 64,5%FT20 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 57 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 18 | 39 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 5 | 18 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 20 | 31 | 64,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P70 : 81 | 25:13 | 13 | 3 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | P67 : 87 | 22:36 | 10 | 2 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z64 : 41 | 28:46 | 11 | 2 | 4 | |
| 22 mar 2026 | P48 : 56 | 20:52 | 6 | 2 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z61 : 58 | 21:37 | 6 | 1 | 0 | |
| 8 mar 2026 | P54 : 57 | 22:22 | 2 | 3 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P62 : 70 | 48:00 | 13 | 2 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P56 : 65 | 27:04 | 10 | 3 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 19 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 2 | 26:58 | 13 | 6,5 | 1,5 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 31,6% | 12,5% | — |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 8 | 27:04 | 71 | 8,9 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 40,4% | 27,8% | 64,5% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 21:32 | 47 | 5,2 | 1,3 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 17,6% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






