Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 226 min | 22:38 |
| Punkty | 36 | 3,6 |
| Zbiórki | 33 | 3,3 |
| — w ataku | 7 | 0,7 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,0 |
| Przewinienia | 25 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 25 | 2,5 |
- 21,5%FG14 z 65 z gry
- 14,6%3P6 z 41 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 65 | 21,5% |
| Rzuty za dwa | 8 | 24 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P46 : 77 | 11:31 | 2 | 2 | 2 | |
| 21 maj 2022 | Z92 : 54 | 18:58 | 5 | 5 | 3 | |
| 14 maj 2022 | Z92 : 67 | 24:16 | 3 | 1 | 5 | |
| 7 maj 2022 | Z83 : 74 | 22:37 | 0 | 2 | 1 | |
| 23 kwi 2022 | P65 : 93 | 22:55 | 0 | 8 | 2 | |
| 9 kwi 2022 | P50 : 52 | 18:40 | 5 | 1 | 0 | |
| 2 kwi 2022 | Z101 : 37 | 37:28 | 8 | 6 | 6 | |
| 27 mar 2022 | Z67 : 48 | 26:45 | 6 | 2 | 3 | |
| 19 mar 2022 | Z78 : 63 | 28:25 | 5 | 4 | 2 | |
| 12 mar 2022 | P51 : 56 | 14:49 | 2 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | LITERY | 10 | 22:38 | 36 | 3,6 | 3,3 | 2,4 | 0,5 | 0,0 | 21,5% | 14,6% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 4 | 21:47 | 15 | 3,8 | 1,5 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 26,1% | 20,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 3 | 21:03 | 24 | 8,0 | 4,3 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 30,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 6 | 25:29 | 35 | 5,8 | 4,5 | 2,5 | 0,2 | 0,2 | 25,0% | 13,8% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 8 | 28:37 | 45 | 5,6 | 2,1 | 1,5 | 1,1 | 0,4 | 24,4% | 9,1% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






