BartekKitlinski
- 2023–2026
- 30 meczów
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 243pktw karierze
- 8,1pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 993 min | 33:07 |
| Punkty | 243 | 8,1 |
| Zbiórki | 137 | 4,6 |
| — w ataku | 40 | 1,3 |
| — w obronie | 97 | 3,2 |
| Asysty | 72 | 2,4 |
| Przechwyty | 20 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 48 | 1,6 |
| Przewinienia | 48 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 245 | 8,2 |
- 37,5%FG102 z 272 z gry
- 25,0%3P27 z 108 za trzy
- 52,2%FT12 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 102 | 272 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 75 | 164 | 45,7% |
| Rzuty za trzy | 27 | 108 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 23 | 52,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 3 | 35:58 | 26 | 8,7 | 5,0 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 37,0% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 1 | 35:19 | 5 | 5,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 22,2% | 25,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 5 | 34:27 | 47 | 9,4 | 4,8 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 36,4% | 21,9% | — |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 8 | 39:18 | 96 | 12,0 | 4,3 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | 41,1% | 27,5% | 58,3% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 6 | 29:24 | 43 | 7,2 | 5,2 | 2,5 | 0,7 | 0,0 | 41,7% | 30,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 7 | 26:45 | 26 | 3,7 | 3,4 | 2,4 | 0,3 | 0,1 | 28,9% | 10,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






