BartekWeryk
- 2022–2026
- 33 mecze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 253pktw karierze
- 7,7pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1063 min | 32:13 |
| Punkty | 253 | 7,7 |
| Zbiórki | 212 | 6,4 |
| — w ataku | 80 | 2,4 |
| — w obronie | 132 | 4,0 |
| Asysty | 54 | 1,6 |
| Przechwyty | 18 | 0,5 |
| Bloki | 11 | 0,3 |
| Straty | 64 | 1,9 |
| Przewinienia | 48 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 76 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 266 | 8,1 |
- 33,2%FG87 z 262 z gry
- 19,8%3P21 z 106 za trzy
- 57,4%FT58 z 101 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 87 | 262 | 33,2% |
| Rzuty za dwa | 66 | 156 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 21 | 106 | 19,8% |
| Rzuty wolne | 58 | 101 | 57,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 1 | 17:56 | 2 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 4 | 27:49 | 21 | 5,3 | 3,3 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 22,2% | 27,3% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 5 | 30:14 | 32 | 6,4 | 5,0 | 1,4 | 0,2 | 0,0 | 31,0% | 0,0% | 54,5% |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 6 | 35:22 | 39 | 6,5 | 7,8 | 3,2 | 0,7 | 0,5 | 27,9% | 16,7% | 70,6% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 35:01 | 58 | 7,3 | 6,6 | 1,3 | 0,4 | 0,9 | 26,8% | 16,7% | 65,2% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 7 | 29:34 | 69 | 9,9 | 6,0 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 47,1% | 41,7% | 57,9% |
| 1WBA3. Liga | TANDER LEGENDS SNDY | 2 | 41:47 | 32 | 16,0 | 13,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 42,3% | 10,0% | 56,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






