BartlomiejMalys
- 2024–2026
- 31 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 232pktw karierze
- 7,5pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 763 min | 24:36 |
| Punkty | 232 | 7,5 |
| Zbiórki | 109 | 3,5 |
| — w ataku | 35 | 1,1 |
| — w obronie | 74 | 2,4 |
| Asysty | 45 | 1,5 |
| Przechwyty | 43 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 65 | 2,1 |
| Przewinienia | 41 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 58 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 185 | 6,0 |
- 36,0%FG85 z 236 z gry
- 27,4%3P29 z 106 za trzy
- 52,4%FT33 z 63 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 85 | 236 | 36,0% |
| Rzuty za dwa | 56 | 130 | 43,1% |
| Rzuty za trzy | 29 | 106 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 33 | 63 | 52,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 3 | 31:26 | 20 | 6,7 | 3,7 | 2,3 | 2,7 | 0,0 | 33,3% | 30,0% | 83,3% |
| 8WBA2. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 9 | 20:46 | 56 | 6,2 | 2,6 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 35,6% | 26,5% | 71,4% |
| 7WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 7 | 19:59 | 42 | 6,0 | 2,1 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 36,8% | 33,3% | 66,7% |
| 7WBABaraże | AB BASKET LEGIONOWO | 1 | 28:46 | 12 | 12,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 40,0% | — |
| 6WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 1 | 15:00 | 4 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 10 | 29:47 | 98 | 9,8 | 5,7 | 1,4 | 2,1 | 0,1 | 34,3% | 24,3% | 39,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






