BartlomiejSzymaniak
- 2024–2026
- 20 meczów
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 395pktw karierze
- 19,8pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 733 min | 36:39 |
| Punkty | 395 | 19,8 |
| Zbiórki | 107 | 5,4 |
| — w ataku | 18 | 0,9 |
| — w obronie | 89 | 4,5 |
| Asysty | 44 | 2,2 |
| Przechwyty | 33 | 1,7 |
| Bloki | 8 | 0,4 |
| Straty | 49 | 2,5 |
| Przewinienia | 38 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 68 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 362 | 18,1 |
- 47,9%FG146 z 305 z gry
- 40,0%3P46 z 115 za trzy
- 77,0%FT57 z 74 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 146 | 305 | 47,9% |
| Rzuty za dwa | 100 | 190 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 46 | 115 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 57 | 74 | 77,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 3 | 42:12 | 46 | 15,3 | 7,3 | 2,3 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 31,3% | 77,8% |
| 8WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 8 | 33:59 | 161 | 20,1 | 6,0 | 2,4 | 1,8 | 0,3 | 47,4% | 38,6% | 75,6% |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 9 | 37:10 | 188 | 20,9 | 4,1 | 2,0 | 1,8 | 0,6 | 47,7% | 43,6% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






