BartoszCikowski
- 2025–2026
- 19 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 73pktw karierze
- 3,8pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 554 min | 29:09 |
| Punkty | 73 | 3,8 |
| Zbiórki | 65 | 3,4 |
| — w ataku | 3 | 0,2 |
| — w obronie | 62 | 3,3 |
| Asysty | 52 | 2,7 |
| Przechwyty | 12 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 58 | 3,1 |
| Przewinienia | 43 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 44 | 2,3 |
- 20,5%FG24 z 117 z gry
- 22,5%3P20 z 89 za trzy
- 35,7%FT5 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 117 | 20,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 28 | 14,3% |
| Rzuty za trzy | 20 | 89 | 22,5% |
| Rzuty wolne | 5 | 14 | 35,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 2 | 31:30 | 2 | 1,0 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 33,3% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 9 | 25:22 | 35 | 3,9 | 2,0 | 3,0 | 0,6 | 0,2 | 27,9% | 27,3% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 8 | 32:48 | 36 | 4,5 | 5,4 | 2,8 | 0,6 | 0,0 | 19,0% | 23,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






