BartoszGrudzinski
- 2021–2026
- 28 meczów
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 288pktw karierze
- 10,3pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 4,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1020 min | 36:26 |
| Punkty | 288 | 10,3 |
| Zbiórki | 111 | 4,0 |
| — w ataku | 16 | 0,6 |
| — w obronie | 95 | 3,4 |
| Asysty | 115 | 4,1 |
| Przechwyty | 29 | 1,0 |
| Bloki | 10 | 0,4 |
| Straty | 82 | 2,9 |
| Przewinienia | 50 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 78 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 338 | 12,1 |
- 42,6%FG86 z 202 z gry
- 31,7%3P38 z 120 za trzy
- 82,1%FT78 z 95 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 86 | 202 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 48 | 82 | 58,5% |
| Rzuty za trzy | 38 | 120 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 78 | 95 | 82,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 4 | 41:46 | 58 | 14,5 | 4,5 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 48,6% | 39,1% | 93,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 35:24 | 62 | 10,3 | 3,3 | 5,3 | 0,5 | 0,3 | 45,0% | 26,1% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 4 | 30:54 | 13 | 3,3 | 4,3 | 3,5 | 1,5 | 0,3 | 25,0% | 27,3% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 34:14 | 45 | 9,0 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,4 | 35,3% | 30,0% | 71,4% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 6 | 33:44 | 50 | 8,3 | 3,7 | 5,0 | 1,2 | 0,5 | 42,4% | 31,6% | 88,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 3 | 47:53 | 60 | 20,0 | 5,0 | 3,7 | 1,7 | 0,7 | 47,7% | 33,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






