BartoszKietlinski
- 2025–2026
- 22 mecze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 309pktw karierze
- 14,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 733 min | 33:20 |
| Punkty | 309 | 14,0 |
| Zbiórki | 56 | 2,5 |
| — w ataku | 15 | 0,7 |
| — w obronie | 41 | 1,9 |
| Asysty | 37 | 1,7 |
| Przechwyty | 32 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 46 | 2,1 |
| Przewinienia | 51 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 92 | 4,2 |
| Ocena (EFF) | 215 | 9,8 |
- 37,5%FG95 z 253 z gry
- 27,8%3P35 z 126 za trzy
- 84,8%FT84 z 99 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 95 | 253 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 60 | 127 | 47,2% |
| Rzuty za trzy | 35 | 126 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 84 | 99 | 84,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 32:23 | 148 | 13,5 | 2,2 | 1,3 | 1,5 | 0,0 | 36,9% | 28,6% | 91,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 34:06 | 139 | 13,9 | 3,0 | 2,2 | 1,5 | 0,0 | 37,6% | 25,0% | 79,6% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:13 | 22 | 22,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 42,9% | 87,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






