BartoszSkoczny
- 2020–2022
- 27 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 224pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 741 min | 27:27 |
| Punkty | 224 | 8,3 |
| Zbiórki | 147 | 5,4 |
| — w ataku | 34 | 1,3 |
| — w obronie | 113 | 4,2 |
| Asysty | 39 | 1,4 |
| Przechwyty | 16 | 0,6 |
| Bloki | 17 | 0,6 |
| Straty | 39 | 1,4 |
| Przewinienia | 42 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 54 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 254 | 9,4 |
- 37,1%FG79 z 213 z gry
- 24,7%3P20 z 81 za trzy
- 74,2%FT46 z 62 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 79 | 213 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 59 | 132 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 20 | 81 | 24,7% |
| Rzuty wolne | 46 | 62 | 74,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 6 | 29:50 | 41 | 6,8 | 5,3 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 35,4% | 9,1% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 36:10 | 47 | 9,4 | 7,6 | 2,4 | 0,8 | 1,0 | 35,4% | 18,2% | 78,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 21:51 | 29 | 7,3 | 3,8 | 1,5 | 0,3 | 0,5 | 47,6% | 45,5% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 3 | 27:09 | 22 | 7,3 | 6,7 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 31,6% | 33,3% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 9 | 23:36 | 85 | 9,4 | 4,7 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 37,7% | 29,0% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






