BartoszZagozdzon
33SZERY 18
- 2024–2025
- 31 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 256pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 934 min | 30:08 |
| Punkty | 256 | 8,3 |
| Zbiórki | 166 | 5,4 |
| — w ataku | 37 | 1,2 |
| — w obronie | 129 | 4,2 |
| Asysty | 70 | 2,3 |
| Przechwyty | 42 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 85 | 2,7 |
| Przewinienia | 72 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 102 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 296 | 9,5 |
- 42,1%FG83 z 197 z gry
- 20,0%3P3 z 15 za trzy
- 68,0%FT87 z 128 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 83 | 197 | 42,1% |
| Rzuty za dwa | 80 | 182 | 44,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 15 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 87 | 128 | 68,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 7 | 31:26 | 61 | 8,7 | 4,3 | 1,4 | 1,3 | 0,1 | 35,6% | 20,0% | 73,7% |
| 6WBA3. Liga | SZERY 18 | 7 | 27:20 | 47 | 6,7 | 5,3 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 7 | 29:48 | 49 | 7,0 | 5,0 | 2,4 | 1,9 | 0,0 | 36,7% | 20,0% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 31:26 | 99 | 9,9 | 6,4 | 2,5 | 1,2 | 0,1 | 49,2% | 25,0% | 67,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






