BratPeric
7TEAM EUROPE2. Liga · 6WBA
- 2025–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 50pktw 8 meczach
- 6,3pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 203 min | 25:19 |
| Punkty | 50 | 6,3 |
| Zbiórki | 41 | 5,1 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 30 | 3,8 |
| Asysty | 20 | 2,5 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 84 | 10,5 |
- 52,4%FG22 z 42 z gry
- 0,0%3P0 z 8 za trzy
- 46,2%FT6 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 42 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 22 | 34 | 64,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 13 | 46,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 60 | 21:28 | 4 | 9 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z64 : 53 | 0:13 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z59 : 54 | 31:34 | 2 | 5 | 5 | |
| 11 maj 2025 | Z63 : 50 | 26:36 | 8 | 8 | 1 | |
| 12 kwi 2025 | P51 : 81 | 32:19 | 2 | 3 | 0 | |
| 30 mar 2025 | Z65 : 61 | 30:19 | 8 | 7 | 5 | |
| 8 mar 2025 | Z81 : 62 | 27:33 | 11 | 4 | 6 | |
| 22 lut 2025 | Z65 : 45 | 32:28 | 15 | 5 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 39:24 | 66 | 16,5 | 9,0 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 47,1% | 50,0% | 68,8% |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 38:25 | 116 | 12,9 | 10,7 | 3,0 | 1,4 | 0,6 | 47,1% | 31,3% | 61,9% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 32:44 | 75 | 8,3 | 6,1 | 2,3 | 1,6 | 0,2 | 46,6% | 20,0% | 51,6% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 26:48 | 8 | 8,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 50,0% | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 25:19 | 50 | 6,3 | 5,1 | 2,5 | 1,1 | 0,1 | 52,4% | 0,0% | 46,2% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 36:43 | 10 | 10,0 | 6,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






