CaglarCaliskan
HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 6WBA
- 2023–2026
- 31 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 0pktw 1 meczu
- 0,0pktna mecz
- 0,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- —TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 50,4%
- —eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,4%
- —Udział trójek w rzutach z gryliga: 40,6%
Średnia ligi to średnia z 143 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
Brak rozegranych meczów w tych rozgrywkach.
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 31 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 955 min | 30:49 |
| Punkty | 492 | 15,9 |
| Zbiórki | 100 | 3,2 |
| — w ataku | 26 | 0,8 |
| — w obronie | 74 | 2,4 |
| Asysty | 106 | 3,4 |
| Przechwyty | 36 | 1,2 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 75 | 2,4 |
| Przewinienia | 43 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 122 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 426 | 13,7 |
- 45,0%FG163 z 362 z gry
- 35,1%3P67 z 191 za trzy
- 71,7%FT99 z 138 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 163 | 362 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 96 | 171 | 56,1% |
| Rzuty za trzy | 67 | 191 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 99 | 138 | 71,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów4 razy · ostatnio z TEAM EUROPE, 25 paź 2025
- Mecz 7+ asystz MDM SERWIS, 5 kwi 2025
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z MOOSES, 22 lis 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 492
- 25 meczówrozegranych meczów: 27
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WHITE CHOCOLATES1 mar 202532pkt5zb1as31eff
POLIBUDA1 paź 202330pkt9zb4as30eff
TEAM EUROPE25 paź 202530pkt9zb4as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






