DamianGodlewski
0HANTLE I GARY2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 85 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 6 drużyn
- 54pktw 5 meczach
- 10,8pktna mecz
- 13,0zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 151 min | 30:12 |
| Punkty | 54 | 10,8 |
| Zbiórki | 65 | 13,0 |
| — w ataku | 16 | 3,2 |
| — w obronie | 49 | 9,8 |
| Asysty | 8 | 1,6 |
| Przechwyty | 10 | 2,0 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 4 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 103 | 20,6 |
- 54,5%FG24 z 44 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 31,6%FT6 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 44 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 24 | 44 | 54,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 6 | 19 | 31,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | Z81 : 28 | 25:34 | 13 | 14 | 1 | |
| 23 paź 2021 | Z80 : 57 | 26:21 | 4 | 8 | 1 | |
| 16 paź 2021 | Z82 : 61 | 25:06 | 11 | 11 | 1 | |
| 9 paź 2021 | Z103 : 36 | 47:04 | 18 | 22 | 4 | |
| 2 paź 2021 | Z91 : 45 | 26:55 | 8 | 10 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 85 meczów · 10 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 33:00 | 39 | 9,8 | 8,5 | 2,0 | 1,8 | 1,0 | 37,8% | 27,3% | 72,7% |
| 9WBA2. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 1 | 29:49 | 11 | 11,0 | 9,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 50,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 34:41 | 117 | 14,6 | 8,5 | 1,4 | 1,4 | 0,4 | 45,5% | 20,0% | 76,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 34:36 | 134 | 12,2 | 9,5 | 1,8 | 1,5 | 0,4 | 45,5% | 29,2% | 58,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 13 | 39:52 | 200 | 15,4 | 9,3 | 2,5 | 1,1 | 0,5 | 51,0% | 21,7% | 73,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 6 | 32:26 | 76 | 12,7 | 4,7 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 62,3% | 25,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 3 | 27:35 | 18 | 6,0 | 8,0 | 1,7 | 1,0 | 1,0 | 40,9% | 0,0% | — |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 1 | 32:04 | 9 | 9,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 5 | 39:53 | 100 | 20,0 | 9,0 | 3,2 | 1,8 | 1,2 | 47,4% | 28,0% | 65,5% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 2 | 15:10 | 7 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 33,3% |
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 8 | 38:43 | 145 | 18,1 | 9,8 | 2,8 | 1,1 | 1,1 | 54,5% | 44,0% | 58,5% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 5 | 40:00 | 71 | 14,2 | 10,0 | 3,2 | 1,6 | 1,4 | 48,4% | 27,3% | 46,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 1 | 48:00 | 5 | 5,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 31:13 | 42 | 8,4 | 10,6 | 2,6 | 1,2 | 1,4 | 52,8% | — | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 5 | 30:12 | 54 | 10,8 | 13,0 | 1,6 | 2,0 | 0,8 | 54,5% | — | 31,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 7 | 34:05 | 83 | 11,9 | 12,6 | 2,3 | 1,1 | 0,3 | 52,5% | 0,0% | 47,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






