Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 33,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,7%
- 30,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,7%
- 38,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,0%
Średnia ligi to średnia z 133 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (4WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 9najwięcej punktówz HUTNICZE WILKI, 18 lut 2024
- 7najwięcej zbiórekz HUTNICZE WILKI, 18 lut 2024
- 1najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 18 lut 2024
- 6najlepszy mecz (EFF)9 pkt, 7 zb, 1 as — z HUTNICZE WILKI, 18 lut 2024
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 85 meczów · 10 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2981 min | 35:04 |
| Punkty | 1111 | 13,1 |
| Zbiórki | 783 | 9,2 |
| — w ataku | 253 | 3,0 |
| — w obronie | 530 | 6,2 |
| Asysty | 188 | 2,2 |
| Przechwyty | 109 | 1,3 |
| Bloki | 58 | 0,7 |
| Straty | 132 | 1,6 |
| Przewinienia | 108 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 227 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 1534 | 18,0 |
- 48,9%FG439 z 897 z gry
- 26,7%3P43 z 161 za trzy
- 60,3%FT190 z 315 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 439 | 897 | 48,9% |
| Rzuty za dwa | 396 | 736 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 43 | 161 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 190 | 315 | 60,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z HUTNIK WARSZAWA, 27 kwi 2025
- Mecz 15+ zbiórek11 razy · ostatnio z PIASECZUSETS, 19 kwi 2026
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 11 maj 2025
- Mecz 5+ przechwytówz HAWAJSKI SNIEG, 20 kwi 2024
- Mecz 4+ trójkiz HAWAJSKI SNIEG, 20 kwi 2024
- Double-double33 razy · ostatnio z POLIBUDA, 17 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1111
- 50 meczówrozegranych meczów: 82
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HAWAJSKI SNIEG20 kwi 202439pkt13zb7as48eff
WARSAW GREEN GOOSE9 paź 202118pkt22zb4as40eff
HUTNIK WARSZAWA30 lis 202527pkt12zb1as38eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






