DanielBak
1BALONOWY ODLOT2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 30 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 102pktw 7 meczach
- 14,6pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 316 min | 45:05 |
| Punkty | 102 | 14,6 |
| Zbiórki | 34 | 4,9 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 26 | 3,7 |
| Asysty | 23 | 3,3 |
| Przechwyty | 9 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 2,0 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 85 | 12,1 |
- 38,9%FG44 z 113 z gry
- 29,5%3P13 z 44 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 113 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 31 | 69 | 44,9% |
| Rzuty za trzy | 13 | 44 | 29,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach BALONOWY ODLOT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z67 : 66 | 48:00 | 10 | 3 | 4 | |
| 26 kwi 2026 | Z66 : 65 | 48:00 | 14 | 2 | 8 | |
| 19 kwi 2026 | Z83 : 78 | 48:00 | 8 | 8 | 6 | |
| 11 kwi 2026 | Z72 : 61 | 48:00 | 19 | 1 | 3 | |
| 29 mar 2026 | P48 : 53 | 35:16 | 18 | 7 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P56 : 62 | 40:52 | 14 | 7 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z64 : 59 | 47:25 | 19 | 6 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 30 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 7 | 45:05 | 102 | 14,6 | 4,9 | 3,3 | 1,3 | 0,1 | 38,9% | 29,5% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 42:36 | 154 | 17,1 | 3,3 | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 33,3% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 34:41 | 92 | 10,2 | 4,7 | 2,1 | 0,9 | 0,0 | 37,8% | 28,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 5 | 25:39 | 28 | 5,6 | 3,2 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 30,0% | 14,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






