DanielKaniewski
11COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 28 meczów w karierze
- 3 sezony
- 4 drużyny
- 42pktw 13 meczach
- 3,2pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 404 min | 31:05 |
| Punkty | 42 | 3,2 |
| Zbiórki | 34 | 2,6 |
| — w ataku | 13 | 1,0 |
| — w obronie | 21 | 1,6 |
| Asysty | 20 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 0,7 |
| Przewinienia | 32 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 77 | 5,9 |
- 44,1%FG15 z 34 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 91,7%FT11 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 34 | 44,1% |
| Rzuty za dwa | 14 | 29 | 48,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 11 | 12 | 91,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 32:40 | 6 | 2 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 20:49 | 0 | 0 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 22:04 | 5 | 2 | 2 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 34:13 | 7 | 5 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 31:46 | 2 | 2 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 32:01 | 0 | 1 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 27:08 | 6 | 2 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 35:37 | 2 | 3 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z73 : 54 | 28:08 | 4 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 34:40 | 6 | 3 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z62 : 49 | 36:53 | 4 | 4 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P67 : 71 | 33:52 | 0 | 3 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z74 : 73 | 34:13 | 0 | 4 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 3 sezony · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 5 | 40:44 | 19 | 3,8 | 2,0 | 2,6 | 1,4 | 0,0 | 31,6% | 40,0% | 55,6% |
| 9WBA3. Liga | TBA PRIME | 2 | 14:25 | 17 | 8,5 | 2,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 88,9% | 50,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 31:05 | 42 | 3,2 | 2,6 | 1,5 | 0,6 | 0,2 | 44,1% | 20,0% | 91,7% |
| 8WBA3. Liga | TRYBANSKI BASKETBALL ACADEMY | 4 | 36:22 | 28 | 7,0 | 2,3 | 3,3 | 2,3 | 0,0 | 52,0% | 50,0% | 25,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 4 | 39:37 | 16 | 4,0 | 3,0 | 2,5 | 1,0 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






