DanielKrajewski
24DACHMUR
- 2023–2025
- 25 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 84pktw karierze
- 3,4pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 597 min | 23:53 |
| Punkty | 84 | 3,4 |
| Zbiórki | 90 | 3,6 |
| — w ataku | 25 | 1,0 |
| — w obronie | 65 | 2,6 |
| Asysty | 26 | 1,0 |
| Przechwyty | 12 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 11 | 0,4 |
| Przewinienia | 45 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 129 | 5,2 |
- 36,1%FG39 z 108 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 108 | 36,1% |
| Rzuty za dwa | 39 | 105 | 37,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 5 | 30:54 | 15 | 3,0 | 5,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 21,2% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 3 | 20:25 | 8 | 2,7 | 3,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 36,4% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 24:55 | 43 | 4,3 | 3,9 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 44,2% | 0,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 7 | 18:54 | 18 | 2,6 | 2,4 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 42,9% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






