DanielOsinski
- 2024–2026
- 18 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 200pktw karierze
- 11,1pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 625 min | 34:44 |
| Punkty | 200 | 11,1 |
| Zbiórki | 116 | 6,4 |
| — w ataku | 24 | 1,3 |
| — w obronie | 92 | 5,1 |
| Asysty | 41 | 2,3 |
| Przechwyty | 19 | 1,1 |
| Bloki | 7 | 0,4 |
| Straty | 25 | 1,4 |
| Przewinienia | 23 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 236 | 13,1 |
- 40,6%FG73 z 180 z gry
- 37,4%3P40 z 107 za trzy
- 48,3%FT14 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 73 | 180 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 33 | 73 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 40 | 107 | 37,4% |
| Rzuty wolne | 14 | 29 | 48,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 30:01 | 14 | 7,0 | 3,5 | 3,5 | 0,0 | 0,5 | 35,7% | 30,0% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 37:21 | 127 | 15,9 | 7,5 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 46,4% | 44,4% | 56,3% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 33:17 | 59 | 7,4 | 6,1 | 2,8 | 1,5 | 0,4 | 33,3% | 26,5% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






