Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 32:00 |
| Punkty | 29 | 3,2 |
| Zbiórki | 34 | 3,8 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 26 | 2,9 |
| Asysty | 8 | 0,9 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 29 | 3,2 |
- 29,8%FG14 z 47 z gry
- 7,1%3P1 z 14 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 47 | 29,8% |
| Rzuty za dwa | 13 | 33 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 14 | 7,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z77 : 47 | 27:10 | 3 | 3 | 3 | |
| 24 maj 2026 | P61 : 68 | 18:19 | 2 | 1 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z61 : 53 | 23:38 | 0 | 3 | 0 | |
| 18 kwi 2026 | Z64 : 62 | 41:38 | 2 | 1 | 0 | |
| 22 mar 2026 | Z70 : 63 | 45:55 | 6 | 6 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z74 : 50 | 27:43 | 8 | 6 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z67 : 55 | 40:49 | 8 | 4 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P48 : 94 | 39:10 | 0 | 5 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z47 : 35 | 23:34 | 0 | 5 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 15:00 | 10 | 2,5 | 2,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 21,1% | 16,7% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 9 | 32:00 | 29 | 3,2 | 3,8 | 0,9 | 0,3 | 0,2 | 29,8% | 7,1% | — |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 34:53 | 4 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 9 | 36:24 | 67 | 7,4 | 4,9 | 1,7 | 0,6 | 0,0 | 48,4% | 37,5% | 14,3% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 27:40 | 6 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 42,9% | — | — |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 11 | 23:03 | 37 | 3,4 | 4,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 34,6% | 0,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






