DanielWisniewski
- 2022–2024
- 29 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 255pktw karierze
- 8,8pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 945 min | 32:35 |
| Punkty | 255 | 8,8 |
| Zbiórki | 77 | 2,7 |
| — w ataku | 27 | 0,9 |
| — w obronie | 50 | 1,7 |
| Asysty | 42 | 1,4 |
| Przechwyty | 32 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 56 | 1,9 |
| Przewinienia | 20 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 129 | 4,4 |
- 34,3%FG109 z 318 z gry
- 17,6%3P19 z 108 za trzy
- 54,5%FT18 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 109 | 318 | 34,3% |
| Rzuty za dwa | 90 | 210 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 19 | 108 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 18 | 33 | 54,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 19:41 | 3 | 1,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 37:39 | 94 | 11,8 | 3,4 | 1,6 | 1,5 | 0,1 | 40,4% | 12,8% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 39:01 | 119 | 13,2 | 2,4 | 1,8 | 1,9 | 0,1 | 39,4% | 24,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 25:56 | 39 | 4,3 | 2,7 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 20,0% | 17,2% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






