DariuszNiewiadomski
9ORLY TEMIDY2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 55pktw 3 meczach
- 18,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 83 min | 27:36 |
| Punkty | 55 | 18,3 |
| Zbiórki | 15 | 5,0 |
| — w ataku | 4 | 1,3 |
| — w obronie | 11 | 3,7 |
| Asysty | 7 | 2,3 |
| Przechwyty | 7 | 2,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 1,3 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 63 | 21,0 |
- 63,4%FG26 z 41 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 41 | 63,4% |
| Rzuty za dwa | 26 | 41 | 63,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | Z111 : 51 | 21:03 | 22 | 5 | 2 | |
| 24 paź 2021 | Z65 : 42 | 30:40 | 12 | 7 | 4 | |
| 10 paź 2021 | Z72 : 55 | 31:04 | 21 | 3 | 1 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 32:22 | 22 | 22,0 | 10,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 69,2% | — | 57,1% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 26:46 | 82 | 11,7 | 5,1 | 0,7 | 1,4 | 0,1 | 52,1% | 0,0% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 20:30 | 50 | 8,3 | 3,7 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 48,0% | — | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 22:45 | 83 | 8,3 | 4,4 | 0,2 | 0,6 | 0,3 | 51,3% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 20:37 | 2 | 2,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 25:36 | 14 | 14,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 18:12 | 32 | 6,4 | 3,4 | 0,6 | 0,8 | 0,2 | 65,2% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 13:41 | 10 | 5,0 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 27:36 | 55 | 18,3 | 5,0 | 2,3 | 2,3 | 0,0 | 63,4% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






