Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 57,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,9%
- 52,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 61,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,9%
Średnia ligi to średnia z 97 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 36najwięcej punktówz GET WOW TEAM, 20 lis 2022
- 8najwięcej zbiórekz BAT MOCY, 30 lis 2022
- 4najwięcej asystz BAT MOCY, 30 lis 2022
- 32najlepszy mecz (EFF)36 pkt, 4 zb, 1 as — z GET WOW TEAM, 20 lis 2022
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 9 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2023 · 39 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1287 min | 33:00 |
| Punkty | 705 | 18,1 |
| Zbiórki | 237 | 6,1 |
| — w ataku | 25 | 0,6 |
| — w obronie | 212 | 5,4 |
| Asysty | 62 | 1,6 |
| Przechwyty | 42 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 50 | 1,3 |
| Przewinienia | 41 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 89 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 738 | 18,9 |
- 49,6%FG245 z 494 z gry
- 39,0%3P120 z 308 za trzy
- 88,0%FT95 z 108 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 245 | 494 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 125 | 186 | 67,2% |
| Rzuty za trzy | 120 | 308 | 39,0% |
| Rzuty wolne | 95 | 108 | 88,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 50+ punktówz WARSAW SHARKS, 28 sty 2023
- Triple-doublez HORNETS WYSZKOW, 4 mar 2023
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 14 maj 2023
- Mecz 7+ asystz HORNETS WYSZKOW, 4 mar 2023
- Mecz 5+ przechwytówz HORNETS WYSZKOW, 4 mar 2023
- Mecz 4+ trójki14 razy · ostatnio z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 23 kwi 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 705
- 25 meczówrozegranych meczów: 37
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW SHARKS28 sty 202365pkt17zb1as67eff
HORNETS WYSZKOW4 mar 202337pkt17zb14as66eff
DZIKIE KOTY5 lut 202340pkt9zb3as41eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






