DawidSobieraj
- 2020–2026
- 33 mecze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 433pktw karierze
- 13,1pktna mecz
- 8,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1057 min | 32:02 |
| Punkty | 433 | 13,1 |
| Zbiórki | 271 | 8,2 |
| — w ataku | 76 | 2,3 |
| — w obronie | 195 | 5,9 |
| Asysty | 55 | 1,7 |
| Przechwyty | 46 | 1,4 |
| Bloki | 13 | 0,4 |
| Straty | 60 | 1,8 |
| Przewinienia | 55 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 91 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 483 | 14,6 |
- 47,9%FG182 z 380 z gry
- 5,6%3P1 z 18 za trzy
- 46,9%FT68 z 145 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 182 | 380 | 47,9% |
| Rzuty za dwa | 181 | 362 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 18 | 5,6% |
| Rzuty wolne | 68 | 145 | 46,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 1 | 29:01 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 8,3% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 6 | 21:22 | 53 | 8,8 | 6,0 | 1,2 | 0,5 | 0,3 | 56,8% | 0,0% | 52,4% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 40:48 | 89 | 22,3 | 11,0 | 0,8 | 1,8 | 0,3 | 60,0% | 0,0% | 48,6% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 32:28 | 56 | 11,2 | 6,0 | 1,4 | 1,4 | 0,2 | 41,4% | 14,3% | 43,8% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 36:04 | 18 | 18,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 40:45 | 42 | 14,0 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 0,0 | 61,3% | 0,0% | 28,6% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 26:10 | 35 | 11,7 | 8,3 | 2,3 | 2,7 | 0,3 | 50,0% | — | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 3 | 40:19 | 63 | 21,0 | 12,3 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 55,1% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 2 | 17:19 | 14 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 5 | 36:24 | 58 | 11,6 | 9,4 | 2,0 | 2,2 | 0,6 | 34,4% | 0,0% | 56,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






