Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 392 min | 32:40 |
| Punkty | 98 | 8,2 |
| Zbiórki | 75 | 6,3 |
| — w ataku | 31 | 2,6 |
| — w obronie | 44 | 3,7 |
| Asysty | 13 | 1,1 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 1,3 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 108 | 9,0 |
- 37,5%FG39 z 104 z gry
- 18,2%3P4 z 22 za trzy
- 66,7%FT16 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 104 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 35 | 82 | 42,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 22 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 16 | 24 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z58 : 43 | 24:21 | 5 | 2 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z79 : 54 | 33:16 | 6 | 6 | 0 | |
| 31 maj 2025 | Z63 : 50 | 33:43 | 5 | 6 | 1 | |
| 25 maj 2025 | Z57 : 47 | 39:47 | 9 | 5 | 0 | |
| 10 maj 2025 | Z83 : 43 | 34:38 | 7 | 7 | 1 | |
| 26 kwi 2025 | Z111 : 64 | 30:25 | 11 | 12 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | Z61 : 50 | 27:34 | 0 | 8 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z110 : 65 | 37:28 | 10 | 7 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z67 : 59 | 32:08 | 14 | 6 | 1 | |
| 16 mar 2025 | Z59 : 55 | 31:33 | 4 | 2 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z89 : 68 | 31:46 | 8 | 7 | 4 | |
| 23 lut 2025 | Z75 : 38 | 35:22 | 19 | 7 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 24:37 | 24 | 6,0 | 4,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | 71,4% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 7 | 29:08 | 42 | 6,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 41,9% | 14,3% | 100,0% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 20:30 | 9 | 9,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 8 | 37:12 | 51 | 6,4 | 6,4 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 30,1% | 17,6% | 80,0% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 23:48 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 12 | 32:40 | 98 | 8,2 | 6,3 | 1,1 | 0,8 | 0,1 | 37,5% | 18,2% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 26:43 | 45 | 6,4 | 4,0 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 32,5% | 33,3% | 69,6% |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 28:16 | 81 | 8,1 | 3,9 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 27,3% | 75,9% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 4 | 30:10 | 59 | 14,8 | 7,8 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 51,0% | 9,1% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






