Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 298 min | 37:12 |
| Punkty | 51 | 6,4 |
| Zbiórki | 51 | 6,4 |
| — w ataku | 14 | 1,8 |
| — w obronie | 37 | 4,6 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,9 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 46 | 5,8 |
- 30,1%FG22 z 73 z gry
- 17,6%3P3 z 17 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 73 | 30,1% |
| Rzuty za dwa | 19 | 56 | 33,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | Z87 : 52 | 33:01 | 5 | 6 | 0 | |
| 30 lis 2025 | P54 : 66 | 41:21 | 5 | 8 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z60 : 53 | 37:43 | 7 | 5 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P58 : 68 | 48:00 | 10 | 11 | 0 | |
| 19 paź 2025 | P55 : 62 | 34:07 | 4 | 4 | 1 | |
| 11 paź 2025 | Z51 : 48 | 30:48 | 6 | 3 | 0 | |
| 5 paź 2025 | P41 : 52 | 35:34 | 0 | 2 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | Z86 : 47 | 37:04 | 14 | 12 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 4 | 24:37 | 24 | 6,0 | 4,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | 71,4% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 7 | 29:08 | 42 | 6,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 41,9% | 14,3% | 100,0% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 20:30 | 9 | 9,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | 40,0% |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 8 | 37:12 | 51 | 6,4 | 6,4 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 30,1% | 17,6% | 80,0% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 23:48 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 12 | 32:40 | 98 | 8,2 | 6,3 | 1,1 | 0,8 | 0,1 | 37,5% | 18,2% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 26:43 | 45 | 6,4 | 4,0 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 32,5% | 33,3% | 69,6% |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 28:16 | 81 | 8,1 | 3,9 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 27,3% | 75,9% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 4 | 30:10 | 59 | 14,8 | 7,8 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 51,0% | 9,1% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






