Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 275 min | 30:36 |
| Punkty | 16 | 1,8 |
| Zbiórki | 33 | 3,7 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 21 | 2,3 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 24 | 2,7 |
- 29,2%FG7 z 24 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 6 | 18 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | Z55 : 49 | 31:37 | 0 | 3 | 0 | |
| 14 gru 2024 | P47 : 79 | 16:34 | 4 | 2 | 1 | |
| 8 gru 2024 | Z70 : 67 | 25:55 | 4 | 4 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P69 : 84 | 40:58 | 2 | 3 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P72 : 75 | 42:58 | 0 | 6 | 0 | |
| 10 lis 2024 | P49 : 104 | 48:00 | 6 | 9 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P62 : 91 | 32:40 | 0 | 2 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P47 : 68 | 17:38 | 0 | 1 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P50 : 54 | 19:03 | 0 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 34 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 27:57 | 12 | 2,4 | 3,4 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 26,3% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 9 | 30:36 | 16 | 1,8 | 3,7 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 29,2% | 16,7% | 50,0% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 18:01 | 2 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 7:21 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 12:25 | 4 | 0,5 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 16:58 | 11 | 1,2 | 1,8 | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






