DmytroNesteruk
12SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 85 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 5 drużyn
- 53pktw 11 meczach
- 4,8pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 184 min | 16:44 |
| Punkty | 53 | 4,8 |
| Zbiórki | 21 | 1,9 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 15 | 1,4 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,3 |
| Przewinienia | 8 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 49 | 4,5 |
- 48,9%FG22 z 45 z gry
- 25,0%3P3 z 12 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 45 | 48,9% |
| Rzuty za dwa | 19 | 33 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 12 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P66 : 78 | 2:30 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 cze 2023 | P62 : 74 | 10:03 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 maj 2023 | Z49 : 40 | 14:22 | 2 | 1 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 10:19 | 3 | 3 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z56 : 43 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 maj 2023 | Z89 : 73 | 7:01 | 2 | 1 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 21:13 | 5 | 4 | 0 | |
| 26 mar 2023 | Z71 : 64 | 24:37 | 10 | 3 | 2 | |
| 5 mar 2023 | P64 : 89 | 30:52 | 8 | 4 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P58 : 81 | 22:51 | 8 | 3 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P46 : 64 | 40:16 | 15 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 8 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 35:15 | 41 | 8,2 | 4,6 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,9% | 27,6% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 23:39 | 96 | 8,0 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 42,5% | 32,7% | 54,5% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 23:15 | 83 | 7,5 | 3,4 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 39,2% | 36,6% | 46,2% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 31:56 | 113 | 14,1 | 3,1 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 34,7% | 38,0% | 63,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 17:34 | 20 | 3,3 | 3,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 21,4% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 43:55 | 116 | 23,2 | 4,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 50,6% | 40,5% | 81,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 36:00 | 29 | 29,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 55,0% | 33,3% | 57,1% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 4 | 21:19 | 28 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 14:27 | 43 | 3,3 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 18,2% | 30,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 9 | 16:12 | 29 | 3,2 | 1,4 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 32,4% | 23,1% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 16:44 | 53 | 4,8 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 48,9% | 25,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






