Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 179 min | 35:54 |
| Punkty | 98 | 19,6 |
| Zbiórki | 29 | 5,8 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 25 | 5,0 |
| Asysty | 21 | 4,2 |
| Przechwyty | 6 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 9 | 1,8 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 98 | 19,6 |
- 45,1%FG37 z 82 z gry
- 30,6%3P11 z 36 za trzy
- 76,5%FT13 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 82 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 26 | 46 | 56,5% |
| Rzuty za trzy | 11 | 36 | 30,6% |
| Rzuty wolne | 13 | 17 | 76,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2025 · 34 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 28:39 | 70 | 14,0 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 32,5% | 17,5% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:43 | 211 | 26,4 | 6,3 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 50,0% | 33,8% | 52,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 2 | 26:35 | 26 | 13,0 | 6,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 85,7% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 7 | 30:12 | 88 | 12,6 | 3,3 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 35,3% | 16,7% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 7 | 42:33 | 153 | 21,9 | 8,3 | 3,6 | 1,0 | 0,3 | 43,9% | 39,4% | 79,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 5 | 35:54 | 98 | 19,6 | 5,8 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 45,1% | 30,6% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






