Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 298 min | 42:33 |
| Punkty | 153 | 21,9 |
| Zbiórki | 58 | 8,3 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 50 | 7,1 |
| Asysty | 25 | 3,6 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 156 | 22,3 |
- 43,9%FG54 z 123 z gry
- 39,4%3P26 z 66 za trzy
- 79,2%FT19 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 123 | 43,9% |
| Rzuty za dwa | 28 | 57 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 26 | 66 | 39,4% |
| Rzuty wolne | 19 | 24 | 79,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | Z61 : 57 | 22:22 | 10 | 2 | 1 | |
| 19 lut 2022 | Z69 : 64 | 45:34 | 15 | 15 | 4 | |
| 13 lut 2022 | Z82 : 53 | 42:46 | 38 | 2 | 1 | |
| 23 sty 2022 | Z83 : 76 | 53:00 | 34 | 11 | 4 | |
| 16 sty 2022 | Z78 : 66 | 48:00 | 17 | 6 | 2 | |
| 28 lis 2021 | Z93 : 78 | 39:40 | 18 | 12 | 5 | |
| 14 lis 2021 | Z87 : 78 | 46:28 | 21 | 10 | 8 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 34 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 28:39 | 70 | 14,0 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 32,5% | 17,5% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:43 | 211 | 26,4 | 6,3 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 50,0% | 33,8% | 52,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 2 | 26:35 | 26 | 13,0 | 6,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 85,7% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 7 | 30:12 | 88 | 12,6 | 3,3 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 35,3% | 16,7% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 7 | 42:33 | 153 | 21,9 | 8,3 | 3,6 | 1,0 | 0,3 | 43,9% | 39,4% | 79,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 5 | 35:54 | 98 | 19,6 | 5,8 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 45,1% | 30,6% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






