EnharOzturk
25CROSS JEANS LIT3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 94 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 66pktw 8 meczach
- 8,3pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 241 min | 30:06 |
| Punkty | 66 | 8,3 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 7 | 0,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 50 | 6,3 |
- 33,8%FG27 z 80 z gry
- 29,3%3P12 z 41 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 80 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 15 | 39 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 12 | 41 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P52 : 66 | 31:28 | 12 | 10 | 0 | |
| 25 kwi 2026 | P38 : 73 | 22:10 | 0 | 2 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z59 : 49 | 24:43 | 17 | 1 | 0 | |
| 14 mar 2026 | P35 : 37 | 27:10 | 0 | 3 | 1 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 55 | 28:00 | 2 | 2 | 1 | |
| 28 lut 2026 | Z47 : 45 | 41:17 | 13 | 7 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z61 : 50 | 41:06 | 9 | 2 | 2 | |
| 14 lut 2026 | P46 : 59 | 24:51 | 13 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 5 | 28:35 | 38 | 7,6 | 3,6 | 0,6 | 2,0 | 0,4 | 28,6% | 25,0% | — |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 1 | 40:52 | 13 | 13,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 44,4% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 30:06 | 66 | 8,3 | 3,9 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 33,8% | 29,3% | — |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 30:04 | 52 | 7,4 | 2,9 | 1,0 | 1,4 | 0,1 | 29,9% | 26,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 34:14 | 50 | 6,3 | 3,3 | 1,4 | 0,9 | 0,0 | 20,2% | 16,9% | 26,7% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 34:28 | 91 | 9,1 | 3,9 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 30,1% | 26,7% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 26:11 | 72 | 7,2 | 2,9 | 1,1 | 1,0 | 0,2 | 23,8% | 22,4% | 70,0% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 34:00 | 105 | 9,5 | 3,6 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 30,1% | 29,5% | 78,6% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 37:50 | 120 | 13,3 | 3,3 | 0,8 | 0,8 | 0,3 | 32,8% | 31,6% | 42,9% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 13 | 38:20 | 170 | 13,1 | 3,9 | 1,6 | 1,3 | 0,5 | 37,1% | 30,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 32:06 | 52 | 7,4 | 3,3 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 32,2% | 24,4% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 33:17 | 32 | 6,4 | 4,0 | 0,4 | 0,8 | 0,0 | 26,5% | 18,8% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






