EugenioChini
- 2021–2024
- 33 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 41pktw karierze
- 1,2pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 396 min | 12:00 |
| Punkty | 41 | 1,2 |
| Zbiórki | 47 | 1,4 |
| — w ataku | 14 | 0,4 |
| — w obronie | 33 | 1,0 |
| Asysty | 28 | 0,8 |
| Przechwyty | 14 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 22 | 0,7 |
| Przewinienia | 22 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 65 | 2,0 |
- 27,3%FG15 z 55 z gry
- 22,6%3P7 z 31 za trzy
- 50,0%FT4 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 55 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 8 | 24 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 31 | 22,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 8 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 20:23 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 5:57 | 8 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 0,0 | 30,8% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 9:27 | 8 | 0,9 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 18,8% | 25,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 20:44 | 23 | 2,9 | 1,6 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 38,9% | 35,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 14:53 | 0 | 0,0 | 1,8 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






