FilipBrymora
33FOR THE WIN2. Liga · 5WBA
- 2020–2026
- 60 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 0pktw 1 meczu
- 0,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 21 min | 21:15 |
| Punkty | 0 | 0,0 |
| Zbiórki | 2 | 2,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 2 | 2,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | -5 | -5,0 |
- 0,0%FG0 z 5 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty za dwa | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 paź 2024 | P53 : 56 | 21:15 | 0 | 2 | 0 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 60 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 37:39 | 8 | 4,0 | 1,5 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 21,4% | 18,2% | — |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 2 | 42:56 | 24 | 12,0 | 4,0 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 50,0% | 46,2% | — |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 44:34 | 8 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 18,8% | 16,7% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 21:15 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 36:22 | 75 | 9,4 | 3,0 | 3,6 | 1,5 | 0,0 | 37,7% | 28,3% | 40,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 40:54 | 78 | 13,0 | 3,0 | 5,3 | 2,2 | 0,0 | 38,5% | 35,0% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 33:58 | 36 | 7,2 | 4,6 | 5,4 | 1,0 | 0,0 | 25,9% | 20,6% | 33,3% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 32:31 | 78 | 11,1 | 5,3 | 3,1 | 1,0 | 0,0 | 32,9% | 29,4% | 100,0% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:45 | 11 | 11,0 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 23,5% | 11,1% | 66,7% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 8 | 30:16 | 82 | 10,3 | 3,4 | 2,1 | 1,1 | 0,0 | 38,6% | 31,5% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 4 | 37:30 | 64 | 16,0 | 6,8 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 41,2% | 36,4% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 5 | 30:35 | 47 | 9,4 | 4,4 | 3,4 | 0,6 | 0,0 | 38,8% | 29,0% | 0,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 3 | 35:46 | 22 | 7,3 | 4,7 | 3,7 | 2,0 | 0,0 | 19,5% | 11,1% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 7 | 33:31 | 75 | 10,7 | 4,3 | 5,0 | 2,7 | 0,1 | 30,1% | 27,3% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






