FilipRemian
11NCAB BASKETBALL2. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 45 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 50pktw 10 meczach
- 5,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 325 min | 32:30 |
| Punkty | 50 | 5,0 |
| Zbiórki | 25 | 2,5 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 19 | 1,9 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 34 | 3,4 |
- 32,8%FG22 z 67 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 28,6%FT4 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 67 | 32,8% |
| Rzuty za dwa | 20 | 50 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 14 | 28,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NCAB BASKETBALL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P46 : 64 | 43:17 | 2 | 3 | 2 | |
| 15 sty 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 gru 2022 | P57 : 89 | 48:00 | 15 | 6 | 6 | |
| 19 lis 2022 | P53 : 54 | 43:28 | 8 | 2 | 4 | |
| 13 lis 2022 | P52 : 63 | 39:36 | 6 | 4 | 1 | |
| 5 lis 2022 | P66 : 67 | 34:13 | 7 | 2 | 0 | |
| 22 paź 2022 | P56 : 60 | 19:19 | 0 | 0 | 2 | |
| 15 paź 2022 | P58 : 66 | 36:04 | 7 | 3 | 0 | |
| 8 paź 2022 | P54 : 64 | 27:08 | 5 | 3 | 0 | |
| 1 paź 2022 | P35 : 67 | 33:52 | 0 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 45 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 9:56 | 3 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 33,3% | 50,0% | — |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 19:23 | 21 | 2,1 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 0,2 | 19,5% | 16,7% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 12 | 20:37 | 35 | 2,9 | 3,3 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 14,3% | 40,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 38:27 | 45 | 11,3 | 4,3 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 30,2% | 30,0% | 62,5% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 15:01 | 4 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 28:20 | 31 | 7,8 | 4,8 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 30,8% | 25,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 10 | 32:30 | 50 | 5,0 | 2,5 | 1,5 | 1,1 | 0,2 | 32,8% | 11,8% | 28,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






