FilipSzporek
15INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 37 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 127pktw 10 meczach
- 12,7pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 411 min | 41:05 |
| Punkty | 127 | 12,7 |
| Zbiórki | 52 | 5,2 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 43 | 4,3 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 19 | 1,9 |
| Bloki | 9 | 0,9 |
| Straty | 8 | 0,8 |
| Przewinienia | 11 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 149 | 14,9 |
- 41,0%FG41 z 100 z gry
- 33,3%3P21 z 63 za trzy
- 88,9%FT24 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 100 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 20 | 37 | 54,1% |
| Rzuty za trzy | 21 | 63 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 24 | 27 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 kwi 2026 | P81 : 89 | 36:46 | 16 | 5 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P44 : 61 | 30:38 | 5 | 4 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z80 : 70 | 40:47 | 18 | 7 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P53 : 83 | 48:00 | 15 | 6 | 1 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 69 | 39:13 | 6 | 1 | 3 | |
| 15 mar 2026 | P43 : 52 | 40:52 | 13 | 3 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z69 : 57 | 35:34 | 15 | 5 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P79 : 103 | 48:00 | 16 | 6 | 5 | |
| 22 lut 2026 | Z59 : 54 | 43:04 | 16 | 7 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P64 : 69 | 48:00 | 7 | 8 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 37 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 41:05 | 127 | 12,7 | 5,2 | 1,2 | 1,9 | 0,9 | 41,0% | 33,3% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 35:48 | 116 | 10,5 | 6,2 | 1,2 | 1,2 | 1,0 | 39,4% | 31,3% | 60,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 34:18 | 134 | 12,2 | 6,0 | 2,0 | 0,9 | 0,7 | 43,7% | 39,5% | 70,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 28:51 | 39 | 9,8 | 4,3 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 56,7% | 38,5% | — |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 22:46 | 13 | 13,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






