GracjanDobrianski
16MLK BASKET2. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 103pktw 8 meczach
- 12,9pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 50,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 47,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 52,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- —z gry w końcówkach0 z 0 rzutów z gry
- 50,0%wolne w końcówkach1 z 2 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 19 / 33 | 57,6% | 48,5% |
| Półdystans | 8 / 10 | 80,0% | 43,9% |
| Za trzy | 11 / 48 | 22,9% | 27,7% |
| Razem z gry | 38 / 91 | 41,8% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz TARGOWEK WARRIORS, 26 kwi 2026
- 8najwięcej zbiórekz DRUZYNA WYBUCH, 29 mar 2026
- 3najwięcej asystz MJSWISH BALLERS, 12 kwi 2026
- 19najlepszy mecz (EFF)19 pkt, 6 zb, 1 as — z TARGOWEK WARRIORS, 26 kwi 2026
- 77 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2022–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1530 min | 31:13 |
| Punkty | 556 | 11,3 |
| Zbiórki | 184 | 3,8 |
| — w ataku | 37 | 0,8 |
| — w obronie | 147 | 3,0 |
| Asysty | 76 | 1,6 |
| Przechwyty | 65 | 1,3 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 68 | 1,4 |
| Przewinienia | 101 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 133 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 483 | 9,9 |
- 37,6%FG182 z 484 z gry
- 29,1%3P75 z 258 za trzy
- 77,0%FT117 z 152 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 182 | 484 | 37,6% |
| Rzuty za dwa | 107 | 226 | 47,3% |
| Rzuty za trzy | 75 | 258 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 117 | 152 | 77,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz NLB, 13 lis 2022
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z FASOLKI, 7 mar 2026
- Mecz 4+ trójki5 razy · ostatnio z NLB, 26 wrz 2026
- Double-doublez FASOLKI, 15 mar 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 556
- 25 meczówrozegranych meczów: 49
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
DZIKIE KOTY18 maj 202524pkt9zb0as23eff
FASOLKI19 mar 202325pkt4zb2as22eff
NLB13 lis 202230pkt3zb1as20eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






