GregLutrzykowski
- 2023–2026
- 18 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 290pktw karierze
- 16,1pktna mecz
- 10,7zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 657 min | 36:31 |
| Punkty | 290 | 16,1 |
| Zbiórki | 193 | 10,7 |
| — w ataku | 74 | 4,1 |
| — w obronie | 119 | 6,6 |
| Asysty | 26 | 1,4 |
| Przechwyty | 20 | 1,1 |
| Bloki | 13 | 0,7 |
| Straty | 26 | 1,4 |
| Przewinienia | 32 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 64 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 411 | 22,8 |
- 62,2%FG120 z 193 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- 59,5%FT47 z 79 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 120 | 193 | 62,2% |
| Rzuty za dwa | 117 | 183 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 47 | 79 | 59,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 1 | 13:10 | 8 | 8,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 80,0% | — | — |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 26:42 | 22 | 11,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 69,2% | 0,0% | 36,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 39:11 | 172 | 19,1 | 12,0 | 1,8 | 1,2 | 0,6 | 61,4% | 37,5% | 64,4% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 39:41 | 88 | 14,7 | 11,0 | 1,0 | 0,8 | 1,3 | 60,7% | 0,0% | 60,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






