Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 50,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 0,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 5 / 8 | 62,5% | 44,1% |
| Półdystans | 0 / 2 | 0,0% | 42,8% |
| Za trzy | 0 / 0 | — | 26,7% |
| Razem z gry | 5 / 10 | 50,0% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 8najwięcej punktówz FOR THE WIN, 18 paź 2026
- 5najwięcej zbiórekz FOR THE WIN, 18 paź 2026
- 2najwięcej asystz OUTLAW BALLERS, 25 paź 2026
- 11najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 5 zb, 1 as — z FOR THE WIN, 18 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1731 min | 29:20 |
| Punkty | 457 | 7,7 |
| Zbiórki | 390 | 6,6 |
| — w ataku | 138 | 2,3 |
| — w obronie | 252 | 4,3 |
| Asysty | 98 | 1,7 |
| Przechwyty | 60 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 139 | 2,4 |
| Przewinienia | 151 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 134 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 504 | 8,5 |
- 41,5%FG182 z 439 z gry
- 22,2%3P6 z 27 za trzy
- 44,2%FT87 z 197 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 182 | 439 | 41,5% |
| Rzuty za dwa | 176 | 412 | 42,7% |
| Rzuty za trzy | 6 | 27 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 87 | 197 | 44,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek5 razy · ostatnio z NIE DAJ ZA TRZY, 7 gru 2024
- Double-double11 razy · ostatnio z YOUNG OLD TEAM ONE, 1 cze 2025
- 100 punktówpunktów w karierze: 457
- 50 meczówrozegranych meczów: 56
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AMBITNI AMATORZY27 lis 202214pkt15zb4as27eff
INIEMAMOCNI17 gru 202219pkt13zb2as25eff
OBRONCY Z TOBRUKU13 lis 202214pkt17zb1as22eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






