GrzegorzSzybieniecki
- 2023–2026
- 39 meczów
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 328pktw karierze
- 8,4pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1162 min | 29:48 |
| Punkty | 328 | 8,4 |
| Zbiórki | 99 | 2,5 |
| — w ataku | 19 | 0,5 |
| — w obronie | 80 | 2,1 |
| Asysty | 53 | 1,4 |
| Przechwyty | 40 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 74 | 1,9 |
| Przewinienia | 55 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 51 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 237 | 6,1 |
- 36,9%FG116 z 314 z gry
- 30,7%3P55 z 179 za trzy
- 78,8%FT41 z 52 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 116 | 314 | 36,9% |
| Rzuty za dwa | 61 | 135 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 55 | 179 | 30,7% |
| Rzuty wolne | 41 | 52 | 78,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 4 | 25:48 | 10 | 2,5 | 2,3 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 29:30 | 45 | 6,4 | 3,3 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 48,6% | 37,5% | — |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 31:39 | 44 | 6,3 | 3,6 | 1,4 | 1,4 | 0,0 | 34,1% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 26:38 | 68 | 11,3 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 37,7% | 31,0% | 76,5% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 42:25 | 16 | 16,0 | 1,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 5 | 35:03 | 59 | 11,8 | 2,0 | 1,6 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 32,5% | 33,3% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 5 | 36:00 | 64 | 12,8 | 2,4 | 2,2 | 1,2 | 0,0 | 35,1% | 30,8% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 3 | 15:55 | 14 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 45,5% | 50,0% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 25:58 | 8 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






