Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 57 min | 14:11 |
| Punkty | 6 | 1,5 |
| Zbiórki | 2 | 0,5 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 2 | 0,5 |
| Asysty | 2 | 0,5 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 5 | 1,3 |
- 37,5%FG3 z 8 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2022 | P59 : 67 | 11:22 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 maj 2022 | P64 : 80 | 24:46 | 2 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | P56 : 77 | 20:36 | 4 | 2 | 2 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 8 | 46:10 | 128 | 16,0 | 4,1 | 4,5 | 2,0 | 0,3 | 37,2% | 35,7% | 90,9% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 46:32 | 100 | 14,3 | 4,9 | 3,4 | 1,9 | 0,0 | 35,4% | 29,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 29:34 | 32 | 5,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 48,3% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 47:01 | 219 | 24,3 | 4,6 | 2,8 | 2,9 | 0,0 | 48,6% | 28,9% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 45:52 | 139 | 19,9 | 4,6 | 5,3 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 44,7% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 42:37 | 185 | 18,5 | 2,6 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 41,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 5 | 40:47 | 89 | 17,8 | 2,6 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 48,1% | 57,9% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 4 | 14:11 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






