HubertPlatos
2WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM3. Liga · 1WBA
- 2022–2023
- 15 meczów w karierze
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 110pktw 11 meczach
- 10,0pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 32:19 |
| Punkty | 110 | 10,0 |
| Zbiórki | 59 | 5,4 |
| — w ataku | 18 | 1,6 |
| — w obronie | 41 | 3,7 |
| Asysty | 21 | 1,9 |
| Przechwyty | 15 | 1,4 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 25 | 2,3 |
| Przewinienia | 32 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 92 | 8,4 |
- 34,6%FG46 z 133 z gry
- 25,6%3P11 z 43 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 133 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 35 | 90 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 11 | 43 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P53 : 62 | 48:00 | 7 | 4 | 4 | |
| 18 gru 2022 | Z58 : 57 | 48:00 | 9 | 10 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P60 : 72 | 29:25 | 8 | 5 | 1 | |
| 4 gru 2022 | P75 : 79 | 32:13 | 10 | 5 | 1 | |
| 27 lis 2022 | Z79 : 68 | 29:34 | 11 | 2 | 1 | |
| 20 lis 2022 | Z96 : 38 | 32:45 | 16 | 5 | 3 | |
| 13 lis 2022 | Z91 : 46 | 26:51 | 13 | 7 | 5 | |
| 22 paź 2022 | P40 : 61 | 34:37 | 12 | 7 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z69 : 43 | 32:04 | 12 | 6 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P41 : 50 | 20:04 | 5 | 4 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z60 : 49 | 21:58 | 7 | 4 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 15 meczów · 2 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | SKY TATTOO RADOM | 4 | 17:12 | 18 | 4,5 | 5,5 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | 20,0% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM | 11 | 32:19 | 110 | 10,0 | 5,4 | 1,9 | 1,4 | 0,3 | 34,6% | 25,6% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






