HydyrMammetgurbanow
- 2021–2024
- 66 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 355pktw karierze
- 5,4pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1955 min | 29:37 |
| Punkty | 355 | 5,4 |
| Zbiórki | 187 | 2,8 |
| — w ataku | 39 | 0,6 |
| — w obronie | 148 | 2,2 |
| Asysty | 193 | 2,9 |
| Przechwyty | 100 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 111 | 1,7 |
| Przewinienia | 151 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 133 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 460 | 7,0 |
- 38,2%FG134 z 351 z gry
- 20,0%3P13 z 65 za trzy
- 60,2%FT74 z 123 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 134 | 351 | 38,2% |
| Rzuty za dwa | 121 | 286 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 13 | 65 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 74 | 123 | 60,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 27:46 | 57 | 4,8 | 2,5 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 37,5% | 11,1% | 77,8% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:36 | 5 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 28:43 | 69 | 5,8 | 2,3 | 3,2 | 1,9 | 0,0 | 39,1% | 33,3% | 53,8% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 32:36 | 71 | 7,9 | 3,3 | 4,3 | 1,8 | 0,0 | 51,8% | 14,3% | 54,5% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 38:23 | 9 | 9,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 9 | 28:49 | 25 | 2,8 | 2,9 | 3,3 | 1,8 | 0,1 | 21,6% | 0,0% | 64,3% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 11 | 31:41 | 63 | 5,7 | 3,4 | 2,0 | 1,4 | 0,1 | 34,6% | 20,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 6 | 27:21 | 38 | 6,3 | 2,2 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 48,0% | 50,0% | 80,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 5 | 27:34 | 18 | 3,6 | 2,8 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






