IgnacyAdamczyk
- 2020–2026
- 69 meczów
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 246pktw karierze
- 3,6pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1459 min | 21:09 |
| Punkty | 246 | 3,6 |
| Zbiórki | 225 | 3,3 |
| — w ataku | 65 | 0,9 |
| — w obronie | 160 | 2,3 |
| Asysty | 83 | 1,2 |
| Przechwyty | 53 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 79 | 1,1 |
| Przewinienia | 39 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 331 | 4,8 |
- 37,1%FG111 z 299 z gry
- 16,7%3P9 z 54 za trzy
- 51,7%FT15 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 111 | 299 | 37,1% |
| Rzuty za dwa | 102 | 245 | 41,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 54 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 15 | 29 | 51,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 26:30 | 5 | 2,5 | 4,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 14:53 | 3 | 1,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 9,1% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 21:43 | 20 | 2,9 | 2,7 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 12,5% | 50,0% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 23:01 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 12 | 18:04 | 37 | 3,1 | 2,0 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 41,0% | 14,3% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 23:23 | 31 | 3,9 | 2,8 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 34,1% | 11,1% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 16:02 | 22 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 41,7% | 100,0% | 25,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 23:55 | 59 | 4,5 | 4,2 | 1,1 | 1,3 | 0,1 | 44,8% | 21,4% | 80,0% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 18:00 | 4 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 12 | 24:28 | 58 | 4,8 | 4,6 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 35,0% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






