IgorIgnatiuk
12BASKET KOCJANA3. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 16 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 100pktw 7 meczach
- 14,3pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 203 min | 29:00 |
| Punkty | 100 | 14,3 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 13 | 1,9 |
| Przechwyty | 9 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 1,1 |
| Przewinienia | 15 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 75 | 10,7 |
- 39,2%FG40 z 102 z gry
- 29,2%3P19 z 65 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 102 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 21 | 37 | 56,8% |
| Rzuty za trzy | 19 | 65 | 29,2% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BASKET KOCJANA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 81 | 32:15 | 20 | 5 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 49 | 30:19 | 4 | 4 | 2 | |
| 29 mar 2026 | P54 : 76 | 29:13 | 14 | 2 | 2 | |
| 14 mar 2026 | Z37 : 35 | 33:28 | 8 | 2 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 41 | 25:18 | 12 | 2 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z77 : 68 | 32:49 | 34 | 7 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z90 : 30 | 19:40 | 8 | 2 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 16 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 2 | 33:31 | 19 | 9,5 | 2,5 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 21,2% | 18,2% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 29:00 | 100 | 14,3 | 3,4 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 39,2% | 29,2% | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 30:25 | 94 | 13,4 | 2,7 | 2,4 | 2,1 | 0,0 | 39,8% | 30,4% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






