IgorKocielnik
10TARCHO TERROR3. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 92pktw 6 meczach
- 15,3pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 223 min | 37:11 |
| Punkty | 92 | 15,3 |
| Zbiórki | 23 | 3,8 |
| — w ataku | 10 | 1,7 |
| — w obronie | 13 | 2,2 |
| Asysty | 24 | 4,0 |
| Przechwyty | 17 | 2,8 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,7 |
| Przewinienia | 10 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 93 | 15,5 |
- 43,0%FG37 z 86 z gry
- 14,7%3P5 z 34 za trzy
- 72,2%FT13 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 86 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 32 | 52 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 34 | 14,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 18 | 72,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P57 : 61 | 38:02 | 11 | 7 | 1 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 83 | 42:13 | 32 | 8 | 1 | |
| 7 gru 2024 | P58 : 74 | 35:46 | 13 | 0 | 3 | |
| 9 lis 2024 | Z88 : 72 | 38:22 | 15 | 2 | 7 | |
| 27 paź 2024 | Z84 : 62 | 33:51 | 10 | 3 | 9 | |
| 19 paź 2024 | Z86 : 66 | 34:51 | 11 | 3 | 3 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 38:55 | 171 | 14,3 | 7,7 | 3,0 | 2,1 | 0,2 | 32,7% | 23,3% | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 45:15 | 175 | 21,9 | 8,6 | 3,0 | 2,3 | 0,1 | 37,5% | 29,0% | 73,3% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 41:26 | 186 | 16,9 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,1 | 38,1% | 22,8% | 64,3% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 37:11 | 92 | 15,3 | 3,8 | 4,0 | 2,8 | 0,2 | 43,0% | 14,7% | 72,2% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 28:05 | 92 | 13,1 | 4,0 | 4,0 | 1,9 | 0,3 | 38,5% | 20,6% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 37:49 | 66 | 9,4 | 4,0 | 3,0 | 1,9 | 0,3 | 28,8% | 27,9% | 50,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 39:41 | 26 | 26,0 | 1,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 52,4% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






