IgorKocielnik
10TARCHO TERROR2. Liga · 7WBA
- 2023–2026
- 52 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 175pktw 8 meczach
- 21,9pktna mecz
- 8,6zbna mecz
- 3,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,2%
- 45,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,5%
- 55,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 161 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 33najwięcej punktówz VABANK, 26 paź 2025
- 16najwięcej zbiórekz VABANK, 26 paź 2025
- 6najwięcej asystz TARGOWEK WARRIORS, 9 lis 2025
- 36najlepszy mecz (EFF)33 pkt, 16 zb, 4 as — z VABANK, 26 paź 2025
- 88 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 66 meczów z 20+ pktz 8 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 52 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2009 min | 38:38 |
| Punkty | 808 | 15,5 |
| Zbiórki | 329 | 6,3 |
| — w ataku | 58 | 1,1 |
| — w obronie | 271 | 5,2 |
| Asysty | 169 | 3,3 |
| Przechwyty | 124 | 2,4 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 109 | 2,1 |
| Przewinienia | 83 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 119 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 748 | 14,4 |
- 36,7%FG311 z 848 z gry
- 24,3%3P100 z 411 za trzy
- 65,6%FT86 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 311 | 848 | 36,7% |
| Rzuty za dwa | 211 | 437 | 48,3% |
| Rzuty za trzy | 100 | 411 | 24,3% |
| Rzuty wolne | 86 | 131 | 65,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów4 razy · ostatnio z VABANK, 26 paź 2025
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z VABANK, 16 maj 2026
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z SZERY 18, 9 lis 2024
- Mecz 5+ przechwytów4 razy · ostatnio z THAISTY TIGERS, 1 cze 2025
- Mecz 4+ trójki7 razy · ostatnio z FASOLKI, 25 kwi 2026
- Double-double8 razy · ostatnio z HAWAJSKI SNIEG, 24 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 808
- 50 meczówrozegranych meczów: 50
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
VABANK26 paź 202533pkt16zb4as36eff
THAISTY TIGERS1 cze 202538pkt10zb4as32eff
WHITE CHOCOLATES22 gru 202432pkt8zb1as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






