IgorKudla
- 2025–2026
- 13 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 148pktw karierze
- 11,4pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 464 min | 35:43 |
| Punkty | 148 | 11,4 |
| Zbiórki | 69 | 5,3 |
| — w ataku | 14 | 1,1 |
| — w obronie | 55 | 4,2 |
| Asysty | 21 | 1,6 |
| Przechwyty | 15 | 1,2 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 48 | 3,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 110 | 8,5 |
- 46,8%FG58 z 124 z gry
- 25,6%3P10 z 39 za trzy
- 40,7%FT22 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 58 | 124 | 46,8% |
| Rzuty za dwa | 48 | 85 | 56,5% |
| Rzuty za trzy | 10 | 39 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 22 | 54 | 40,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 35:20 | 87 | 12,4 | 4,7 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 54,7% | 33,3% | 44,4% |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 2 | 33:18 | 12 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 4 | 37:36 | 49 | 12,3 | 6,5 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 37,8% | 26,3% | 47,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






