IgorWrobel
- 2025–2026
- 19 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 91pktw karierze
- 4,8pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 19:22 |
| Punkty | 91 | 4,8 |
| Zbiórki | 47 | 2,5 |
| — w ataku | 17 | 0,9 |
| — w obronie | 30 | 1,6 |
| Asysty | 22 | 1,2 |
| Przechwyty | 14 | 0,7 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 15 | 0,8 |
| Przewinienia | 10 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 73 | 3,8 |
- 29,7%FG35 z 118 z gry
- 23,8%3P19 z 80 za trzy
- 25,0%FT2 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 118 | 29,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 19 | 80 | 23,8% |
| Rzuty wolne | 2 | 8 | 25,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 5 | 24:42 | 16 | 3,2 | 3,6 | 1,6 | 1,6 | 0,6 | 20,0% | 11,8% | — |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 14:33 | 11 | 11,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 60,0% | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 3 | 28:57 | 30 | 10,0 | 2,3 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 41,7% | 38,1% | 25,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 14:26 | 31 | 3,4 | 2,3 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 26,0% | 14,7% | — |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 13:09 | 3 | 3,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






