IharTodosienko
7SOFTSWISS BASKETBALL2. Liga · 5WBA
- 2024–2025
- 23 mecze w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 76pktw 11 meczach
- 6,9pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 337 min | 30:39 |
| Punkty | 76 | 6,9 |
| Zbiórki | 40 | 3,6 |
| — w ataku | 10 | 0,9 |
| — w obronie | 30 | 2,7 |
| Asysty | 32 | 2,9 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 14 | 1,3 |
| Straty | 15 | 1,4 |
| Przewinienia | 12 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 95 | 8,6 |
- 32,6%FG29 z 89 z gry
- 25,0%3P14 z 56 za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 89 | 32,6% |
| Rzuty za dwa | 15 | 33 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 14 | 56 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach SOFTSWISS BASKETBALL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z62 : 60 | 30:33 | 0 | 2 | 5 | |
| 18 sty 2025 | Z64 : 51 | 37:36 | 7 | 5 | 3 | |
| 11 sty 2025 | Z70 : 45 | 34:49 | 9 | 4 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z66 : 62 | 34:46 | 5 | 3 | 4 | |
| 8 gru 2024 | Z89 : 85 | 32:31 | 12 | 6 | 4 | |
| 30 lis 2024 | Z94 : 39 | 27:52 | 9 | 3 | 4 | |
| 23 lis 2024 | P60 : 66 | 36:17 | 5 | 3 | 0 | |
| 16 lis 2024 | Z102 : 50 | 24:01 | 8 | 2 | 1 | |
| 19 paź 2024 | Z81 : 59 | 28:30 | 2 | 4 | 5 | |
| 5 paź 2024 | P61 : 65 | 25:04 | 5 | 2 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z63 : 54 | 25:08 | 14 | 6 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 23 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 30:39 | 76 | 6,9 | 3,6 | 2,9 | 1,0 | 1,3 | 32,6% | 25,0% | 57,1% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 12 | 34:57 | 129 | 10,8 | 5,5 | 2,4 | 1,0 | 1,4 | 35,8% | 25,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






